Ohodnocení našich výrobků na Mlékárenském dni v Přibyslavi

16.09.2011 00:03

 

V sobotu 10. září 2011 se konal již 20. ročník Mlékárenského dne v Přibyslavi, jehož součástí bylo také vyhodnocení nejlepších vystavovaných potravin odbornou porotou a dále divácké hlasování o „Přibyslavský krajáč“, soutěž vystavovatelů o nejhezčí expozici mléčných výrobků a nejchutnější mléčné potraviny.

Mezi rekordními 15 vystavovateli nemohl chybět ani „Kozí dvorek“. Naše kozí biopotraviny velmi chutnaly jak divákům, tak odborné porotě.

V kategorii „Kozí a bíle sýry“ přesvědčivě zvítězil náš Čerstvý kozí sýr BIO, čímž se současně stal 2. nejlepším soutěžním výrobkem s nejvyšším počtem dosažených bodů, těšně za Pribináčkem Mixík.

V kategorii „Přírodní sýry zrající“ získal 3. místo náš Polotvrdý kozí sýr s bazalkou BIO.

V kategorii „Mléčné nápoje a zakysané výrobky“ obsadilo naše kozí mléko BIO pěkné 4. místo a náš nejprodávanější výrobek, Tvarohový kozí krém s čokoládou BIO obsadil 9. místo v kategorii „Čerstvé a tvarohové sýry, tvarohy a pomazánky (včetně tavených sýrů), deserty“.

 

Nejvíce si však vážíme hlasů spotřebitelů, které „Kozí dvorek“ vynesly v soutěži o Přibyslavský krajáč na 2. místo. Máme z toho velkou radost a jsme potěšeni, že Vám naše kozí biopotraviny chutnají. Děkujeme Vám za podporu. :)

 

výsledky Přibyslav 2011.pdf (144 kB)

Výsledek soutěže o "Přibyslavský krajáč" 2011