20. ročník Bartákova hrnce se vydařil na jedničku!

28.05.2012 09:29


Milí přátelé, rádi bychom poděkovali všem z vás, kteří se zúčastnili sobotní pro nás významné události předávání ocenění naší farmě, jakožto nejlepší ekologické farmě roku 2011! Vaše účast pro nás byla velkou podporou. Vážíme si toho a protože celá akce měla velký úspěch, pokusíme se pro vás i v příštím roce připravit den otevřených vrat na našem statku s celodenním programem a přítomností i jiných zemědělců z Vysočiny.

 


 

ZVLÁŠTNÍ DÍK PATŘÍ všem, kteří nám nabídli svou pomoc s přípravami a jejichž nabídku pomoci jsme využili. Bylo vás tolik, že jsme z toho byli až v rozpacích. Moc jste nás svou ochotou pomoci potěšili! Velmi si ceníme toho, že v dnešní době je tolik lidí, kteří neváhají nabídnout nezištnou pomoc druhým. I náš kozí dvorek je tu pro Vás.

 

Do fotogalerie jsme pro vás přidali fotky ze soboty a v rubrice Kozí dvorek v médiích budou postupně zveřejňovány články o sobotní akci a reportáž ČT. Momentálně tam najdete článek zveřejněný Havlíčkobrodským deníkem, dále reportáž rádia Český rozhlas a 2 články z červnového čísla Bioměsíčníku. Jeden je věnován sobotnímu Bartákovu hrnci a druhý ekologické stopě našeho statku.

 

Užívejte krásných slunečných dní a těšíme se na vaše další návštěvy

S velkými pozdravy,

všichni Dvorští se zvířátky! :)